Botswana

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Botswana kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Botswanas

Botswana on lõunapoolne riik Lõuna-Aafrikas. See piirneb Lõuna-Aafrikaga lõunas, Namiibia läänes ja põhjaosas ning Zimbabwe kirdeosas.

Botswanas on kaks linna, millel on pealkiri "linn": pealinn Gaborone, oluline kaevandamiskeskus ja eriti teemantide kaevandamine ning Francistown.

Kui olete huvitatud kinnisvara müügist Botswanas, analüüsime kinnisvaraturgu riigis.

Botswana elamukinnisvaraturg jääb suuresti maha, kuid tundub, et see pakub potentsiaalset ja tohutut kasvu. Botswanas müüdavate kinnistute arvu ja nende hindade kohta ei ole ametlikke andmeid ning seetõttu ei ole turu analüüsimine lihtne isegi siis, kui koha kinnisvaraeksperdid kinnitavad, et Botswanas müüdavate kinnistute hinnad on kasvanud viimastel aastatel.

 

Parimad ja huvitavamad Botswana kinnisvara on Gaborone ja Francistown. Seda väidet toetavad hiljutised uuringud, mis on tehtud taskukohase eluaseme rahastamise keskuses, kus see näitab, et isegi väljaspool kesklinnat asuvad elamukinnisvara pakuvad rendi tootlust ligikaudu 5,5%.

 

Viimastel aastatel on Botswana peetud kõige atraktiivsemaks investeeringute sihtriigiks Aafrikas, sest Botswana on üks vabamaid Aafrika riike ja kuna valitsuse eeskirjad soodustavad kasvu ja avatust kaubandusele ja välisinvesteeringutele.

Botswana valitsus otsib aktiivselt välisinvesteeringuid ja on hea meel müüa välismaalastele müüdavat maad ja kinnisvara.

 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB